Kedi Yavrusunu Unutmuş Mudur?

CalicoMinos

Merhaba arkadaşlar kedim yavruları olmuştu Mayıs'ta doğmuştu işte birini biz sahiplendik abim almıştı 29 Ekim'de kedi gelecek annesi onu unutmuş mudur? Çünkü kedim kimseyi benden başka birini yanında istemiyor korkuyor?????

9 CEVAP

buusracikk

Muhtemelen unutmuştur. Benim de beslediğim kedi doğum yaptı nisanda yavrular 1 aylık olduğunda bıraktı anneleri şimdi ara sıra geliyor kapıya yavrular tanımıyor. 3 yavru doğdu 2 si bende birini sahiplendirdim. Sahiplendirdiğim kedi bize geldiğinde onu da tanımadılar. Kedilerde aile kavramı yoktur maalesef

Tambirmerlot

büyük ihtimalle unutmuştur. benim kedim de arkadaşımdan geldi annesi 7 ay emzirmişti üstelik araları çok iyiydi ama bana geldikten 2-3 ay sonrasında annesine ziyarete gittik anne kedi oğluna yapmadığı bırakmadı. tısladı sıkıştırdı pat pat vurdu aralarına nasıl girip kedimi kucağıma aldığımı bilemedim bir daha da denemedim. siz yeni tanışacak iki kedi gibi kontrollü olun en iyisi ikisi de strese girip birbirine zarar vermesin.

zfrshn

Tanımaz kavga edebilir.

Tugbasevil

Hatırlamaz yavrusu olduğunu birden aynı ortama bırakma çok kötü kavga ediyolar

Warriorsans

Unutmuştur. Yavrular 2 aylığı geçtiğinde diğer kedilerden hiçbir farkı yokmuş gibi davranıyor anne

Zeynepsusam

Ayrılmasaydı belki unutmazdı ama şimdi iki yabancı kedi gibi davranırlar

buusracikk

Muhtemelen unutmuştur. Benim de beslediğim kedi doğum yaptı nisanda yavrular 1 aylık olduğunda bıraktı anneleri şimdi ara sıra geliyor kapıya yavrular tanımıyor. 3 yavru doğdu 2 si bende birini sahiplendirdim. Sahiplendirdiğim kedi bize geldiğinde onu da tanımadılar. Kedilerde aile kavramı yoktur maalesef

septikbaykus

Hatırlamazlar genelde.

Palyaco

Ayrıldıktan sonra unutuyorlar