Arkadaşlar Hills İn Balık Takviyeli Yavru Kedi Mamasi

Babayani

Arkadaşlar Hills Nasıl Bir Mamadir . Balık Takviyeli Yavru Kedi Maması Var mıdır ?Yardımcı Olursanız Sevinirim

23 CEVAP

septikbaykus

Taze et kısmı da bir algı zehirlenmesi. Ne yani bayat et mi kullanıyorlar ? aıjdıhajh ibarelere takılmayın cidden.

xx eti yazınca taze et xx unu yazınca çöp et değil olay.

Canimyavrum

@septikbaykus cok teşekkür edrim bilgi aliswerisin icin 😊

duman_cat_world

Balikli mama istiyosaniz ND ocean siddetle tavsiye ederim. Benim kedime cok iyi geldi, tabii sizin kedinize iyi gelir mi bilemem. Ve denedigimiz tum mamalar arasinsa favorisi oldu odul mamasi niyetine bile veriyordum😀🥲

Acana pacifica da çok güzel bir seçenek. Yalnı zamla beraber fiyatı uçtu. 4,5 kg paket 500 lira en asagi.

septikbaykus

@simbakedi rc için değil proplan için dedim. Şimdi size dünyanın en klas ve güvenilir markalarından olan virbacın içeriğini atacağım.

Kurutulmuş domuz ve kümes hayvanları proteinleri, Patates nişastası (min. %4), Hidrolize domuz ve kümes hayvanları proteinleri, Bezelye, Faba fasulyesi kabukları, Hayvansal yağlar, Lignoselüloz, Mineraller, Pirinç (min. %4), Keten tohumu, Pancar küspesi, Bira mayası, Psyllium lifi (Plantago (L.) spp.), Fruktooligosakkaritler, Hidrolize kabuklular (kitosan kaynağı), Kondroitin sülfat, Lactobacillus acidophilus.

hmm virbac gerçek et koymuyor proteini yazıyor. ÇÖP

simbakedi

@septikbaykus rc için gerçek et içermiyor?? gibi bir şey yazmıştınız ona istinaden söyledim. gerçek etten kasıt zaten taze/kurutulmuş anlamında kullanılıyor sitede. benim gözümde taze/kurutulmuş et içermeyenler çöp değil ama taze ya da kurutulmuş et içeren içerikler daha önce gelir onu demek istedim. zaten dediğim gibi rotasyonlu kullanıp her mamayı denemek daha sağlıklı geliyor bana. ama bu rotasyonda da son duraklarım olur böyle mamalar. rc, hills, proplan üçlüsünde de bu yüzden proplan daha güvenilir geliyor ama onun da fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum. virbacı da sürekli duyuyorum, denemedim.

septikbaykus

Gerçek et içermiyor dediğin an sahte demiş olursun. Gerçek et ile xx proteini yada xx eti yazması arasında bir bağlantı yok. Rc harika ve çok güzel bir mama değil ama içeriğine bakıp gerçek et yok dersen itiraz ederim hala da arkasındayım.

Gerçek et içeren bol taurinli nd nin nasıl böbrek felç ettiğini ve xx proteini yazan virbacın ne kadar güzel bir mama olduğunu da çok iyi biliyorum.

Eti protein için veriyoruz protein kaynağı kaliteli ise gerisi teferruattır. İnşallah birgün mevzuata düzenleme gelir hepsi xx proteini yazar da o zaman görürüm ben olacakları

simbakedi

gerçeğin zıddı sahte olabilir ama sitede gerçek et içermiyor yazılan yorumlar taze/kurutulmuş et içermeyen mamalar için kullanılıyor. sahte et mi var da koyacak zaten mamalar :D ayrıca nd'yi hali hazırda 4 sene kullanan arkadaşım var kedisinin yaşı 4ten daha büyük, sorunsuz devam ediyorlar. internette gezindiğimde memnun kalan da var kalmayan da. ben yeterli suyu içmeyen, gerektiği kadar yaş mama yemeyen her kedinin her türlü kuru mamada bu sorunla karşılaşma olasılığını yüksek görüyorum. bünye meselesi.

Ozge00

Nd ve orijen acana arasında ne fark var?