Yavru French Bulldog İçin Mama Öneriniz Neler?

Herasue

2.5 aylık bi oğluşumuz oldu. Şu an hills marka kullanıyor, başka önerileriniz neler olur?

10 CEVAP

irmtnc3

köpek mamalarında Proplan çok iyi içerik fiyat olarak ve acana ama biraz pahalı

septikbaykus

Köpek maması diyince = proplan.

Maddi sıkıntı yoksa virbac bakın

Aleynademirtas

Ben 3 aydın pro plan somonlu kullanıyorum pekinez kırması benim oğlumda gayet memnunum h.epsiburadadan baya indirimli olarak aldım

End_19

Brit care. Nd. Bravery

sevgic

Proplanın içeriği çok kötü kesinlikle köpeklerin sevme sebebi tuz oranının fazla olması. Brit care advance somunlu olanlarına bakabilirsiniz

duman_cat_world

Köpüşe sağlıklı mutlu bir ömür dilerim 💕🙏

theyusra

köpeklerde tahılsız mama kullanımı kalp büyümesi yapar tahılsız mama önerip durmayın artık ya. köpek mamasında en önde gelen pro plandır, ondan sonra ise durumunuz varsa true instinct/nature's variety selected bakmanızı öneririm çok kalitelidir.

elsathedog

hipoalerjenik mama kullanmanızı öneririm aksi takdirde kaşıntı egzama mantar tarzı sorunlar sık görülebilir bu ırkta hills deneyebilirsiniz

duman_cat_world

Köpek maması olarak acana çok iyidir. Daha uygun fiyatlı olarak pro plan olabilir, hills’ten geçiş kolay olur.

Maya-French

Merhaba,

Bir çok mama denedim. Bunların içerisinde Mera, Royal Canin, Bravery vs. gibi En en çok gözle görünür farkı Orijen Puppy de aldım.
Eğer maddi olarak çok sıkıntı olmayacak ise kesinlikle öneririm. Bu dönemlerde ne kadar sağlıklı bakarsak ileride özellikle de yaşlılık dönemlerinde bunların dönüşü olacaktır.