Köpeğim Her Yere İşiyor Acil Yardımm

Gosdemre

Köpeğim yedi aylık Chihuahua cinsi Pet eğitimi verdim çişini pedi ne yapıyor ama arada bir yatağa işiyor ve odalara çişini kakasını yapıyor ne yapacağımı hiç bilmiyorum dışarı Çıkardığında hala çok korkuyor tam alışmadı ne yapmam gerekiyor nerede yanlış yapıyorum hiç bilmiyorum çok acemiyim lütfen yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

MonikaveTori

Etrafa tuvaletini yapması kedilerde olduğu gibi kızgınlık belirtisi olabilir mi? Çiftleşmek istediği için yapıyordur belki de bu arada evde hiç köpek beslemedim benimkisi sadece fikir

Warriorsans

Köpeklerde tuvalet eğitimi zorludur çok bir bilgim yok ama üste çıksın diye yazıyorum