Yeni İndirimler

deryaguler

Sevgiler arkadaşlar, petlebide yine indirim var her markada olmasa da gözüme kestirdiğim şeyler oldu. İnceleyeniniz oldu mu tavsiye edebileceğiniz ürünler var mı indirimdeyken alınması gereken? ☺️

7 CEVAP

zencefilli

merhaba
Vet's Plus Relax Kedi ve Köpekler için Sakinleştirici Tablet (100'lü
GimDog Fine Selection Bars Ördek Etli Şeker İlavesiz Diş Sağlığı için Köpek Ödül Maması 64gr aldım ben cok uygundu

Palyaco

Vest plus hairbal ve vitamin taurinli olandan aldım indirimden

duman_cat_world

Vets plus anti hairbal malt macunu kullaniyorum. İcerigi guzel ve seker icermiyor. Diskisinda da tuyleri gorebiliyorum. Tavsiye ederim indirimde cok daha uyguna geliyor sanirim😊

Bir de ben nutri, gimcat, animonda, miamor, felicia konservelerinden alacagim yas mama olarak. Yavru olan cesitlerinde indirim var. Kedim yavru degil ancak kilo problemi de yok. Yani versem bir sikinti olmaz zaten birazcik zayif🐾

duman_cat_world

Bir de indirimdeyken kullandiginiz kum markasi petlebide varsa stoklayabilirsiniz🙏

deryaguler

Teşekkür ederim çok sağolun bakacağım😊🙏

Palyaco

Vanpy vardı almıştım gene bitmiş

Loku_bey

Bence vet's plus indirimde iyi bir malt ve diğerlerine göre baya ucuz alınır bence.vets plus ın hepsi indirimde tablet albilirsin bir de en çok indirim onlarda var