Gimcat Malt

teo33

Bu maltı kedim seviyordu ama yeni aldığım tüpü kokluyor ve yemiyor. Acaba kıvamı ya da içeriği değişmiş olabilir mi? Böyle bir tecrübe yaşayan var mıdır?

5 CEVAP

Lils

Sahte olabilir. Gimcat instagram hesabında orijinal sahte farkını anlatan bir gönderi var

Warriorsans

Gimcat markasının çok fazla sahte ürünü var fotoğrafını ekleyin bakalım sahte mi belki anlarız az çok yada gimcat instagram hesabından paylaşmıştı sahte ürün vs orijinal ürün ayırt etme yöntemini bide nereden aldınız

Dkd

Ürünü nereden aldınız? Kapağı tırtıklı mı yoksa düz mü? Düzse eğer sahte ürün oluyor. Gimcat instagram sayfasından bakabilirsiniz sahte vs orijinal ürün karşılaştırmasına

duman_cat_world

Nereden aldiniz acaba? Gimcat maltlarin sahteleri piyasada geziniyor. Aldiginiz maltin kapagi tirtikli mi duz mu? Tirtikliysa orijinaldir. Veya nereden aldiginizi soylerseniz yardimci olabiliriz.

teo33

Cevaplarınız için teşekkürler.

Petlebi'den aldım, 20 gramlık olandan ve kapak tırtıklı.

Bu hesaba göre sahte değil ama benim gözüme rengi sanki daha koyu geldi macunu... Bir değişiklik olmasa kedim neden eski tüpün tamamını bitirsin ve yeni tüpe geçince yememekte inat etsin ki, diye düşünmüyor değilim...