Kedimin Diş Etlerinde İltihap Varmı

mamasını güzelce yiyor sadece ağzı biraz kokuyor 3 aylık ağzına bakarken kaçmaya çalışmadı hatta dokundum ama tepki vermedi yinede biraz korktum sizce diş etlerinde sorun varmıdır

8 CEVAP

Anonymus297519

Evet sağlıklı görünüyor diş ağız sağlığı için ödül tabletleri var bence ağız kokusu onun bebek olmasından kaynaklı 🐾

Loku_bey

Sağliklı duruyor.dis eti yesilinsi fln bir renkse iltehaplı olabilir eger yoksa sıkınti yoktur

diablerose

cok saglikli gorunuyor

Canimyavrum

Agiz kokusu mama kaynaklida olabiliyor ben kizimi aldgigimda agzi we kakasi cok kötü kokuyordu hemen hekime gtürdüm sorun cikmadi ama mamasini dgistim bakimi düzene girdi smdi ne agzi ne kakasi hic kokmuyor miss gibi 🐺🐾❤

edadnmzr

Çok sağlıklı 🥰
Benim kedimin diş etleri sıkıntılıydı çünkü ordan biliyorum sizinkinde hiç öyle şeyler yok maşallah tertemiz pembe pembe

Zeynepulku

Diş dökme dönemlerinde ağız kokusu olabilir. Kediniz diş etleri sağlıklı duruyor.

Palyaco

Beaphar dental yada gimcat dental bunlar ağız kokusunu alır dişinde tartan var biraz

septikbaykus

Mis gibi tertemiz ağzı.