Acilll Bakar Mısınız

simsim1713

Kendime i/d mama tavsiye etti veterinerimiz ancak belli bir marka söylemedi
Hangi marka almalıyım memnun kaldıklarınızı söyler misiniz
Bir de fiyat bilgisi paylaşır mısınız klinikten kliniğe değişiyor mu fiyatlar

16 CEVAP

septikbaykus

i/d mama hills'in maması. id , zd , kd vs. bunları gördüğün zaman bilki hills.

septikbaykus

Ek olarak bu mama veteriner serisi mamadır ve sadece kliniklerde satılır. Normal mamaya göre pahalıdır. 3 kilosu 350 lira ve üstüdür diye tahmin ediyorum

Ozge00

1,5 kilosu 350 TL septikbaykus :( keşke 3 kilosu 350 olsa

Palyaco

Neden bu mamayi kullanın dedi

Melike0nur

Ben hills zdyi 300 TL'ye aldım ama zamdan önceydi siz nasıl 180 TL'ye aldınız 😯 belki cd olan daha ucuzdur bilemiycem

Ozge00

Kaç yıl önce aldınız acaba çünkü o fiyata yok şuan. Ben 2 yıl önce kd alırken bile 200 240 tlydi ortalama

Ozge00

Çok iyi almışsınız vallahi

simsim1713

Kedime**

Zeynepulku

Dediğiniz tür sadece hills'te var. Bizde bugun s/d mamasına geçtik. Mamankn 1,5 kgsine 180 lira ödedik. 350 TL durumu sadece i/d için mi geçerli?

Melike0nur

@ozge00 şehir farkı olabilir. Ben netten sordugumda daha ucuz fiyatlar verdiler ama bizim yerde daha pahalı birkaç kliniği arayıp sordum 295 TL en ucuzuydu

Zeynepulku

Ankara'da yaşıyorum ve bugün aldım. Kedim idrar yolu enfeksiyonu geçirdiği için. 1,5 kgsi 180 TL idi.

Zeynepulku

Bende daha pahalı bekliyordum. Normalde 1,5 kgsi bile hills'in 150 TL. Zam falan gelince bir de. Şaşırdım.
Ankara da bu problemi yaşayan varsa. Ankara veterinerlik fakültesi karşısındaki klinikten aldım. Adı DIŞKAPI VETERİNER MERKEZİ

septikbaykus

12 kilo virbac mamaya 780 lira fiyat verdi veterinerim. Harika fiyat.

3 kilosu 350 derken olması gereken meblağlar bunlar aslında :(

simsim1713

@palyaco
Kedim şu an 8 aylık 1.5 aylıkken sahiplenmiştim ve o zamandan beri geçmeyen bir kanlı dışkılama sorunu var
Önceki veterinerimiz farklı mamalar önerdi hepsini denedik bir şey değişmedi, parazit aşıları tam, yabancı bir madde yutmamış en son önemli bir sorunu yok dedi çünkü keyfi gayet yerinde.
Bu ay taşınma sebepli vet değişikliği yaptık o da muhtemelen sindirim sıkıntısı var i/d mama kullanın bu sorunun çözülmesi gerek dedi.

simsim1713

@palyaco
Kedim şu an 8 aylık 1.5 aylıkken sahiplenmiştim ve o zamandan beri geçmeyen bir kanlı dışkılama sorunu var
Önceki veterinerimiz farklı mamalar önerdi hepsini denedik bir şey değişmedi, parazit aşıları tam, yabancı bir madde yutmamış en son önemli bir sorunu yok dedi çünkü keyfi gayet yerinde.
Bu ay taşınma sebepli vet değişikliği yaptık o da muhtemelen sindirim sıkıntısı var i/d mama kullanın bu sorunun çözülmesi gerek dedi.