Topaklanan Peletler Hakkında

simbakedi

aklımda iki tane pelet markası var geçmeyi düşündüğüm, bigcat ve natural bastet. acaba bu ikisinde çam kokusu ne derecede? benim kokulara vs hassasiyetim var, odada herhangi bir koku olduğunda rahatsız oluyorum. aynı şekilde kedim de kokulardan rahatsız oluyor hemen belli ediyor kendini. o yüzden keskin çam kokusu olan bir şey tercih etmek istemiyorum. bu ikisi arasında hangisinde keskin koku yok bilen var mı? ya da memnun kalınan başka topaklanan pelet markaları varsa (çam kokmayan) o önerilerinizi de alabilirim.

22 CEVAP

simbakedi

@BambiTheBoyCat baya uyguna almışsınız aslında onu da kesin deniyim :D sağolun çokk

simbakedi

@Ozge00 cok tesekkurler❤️

zfrshn

Bende topaklaşan peletleri kullanmayı düşünüyorum asıl konu memnun olucağım ve uygun fiyatlı bir ürün bulabilirmiyim bentonitten daha pahalıya gelmemeli 6 kedim var.
Alışma süreçleri kolaymı?

zfrshn

EverClean performansında arıyorsanız BioKats Eco Light olan güzel ama muhtemelen pahalı bulacaksınız. Yine de muazzam bir kum ben geçen ay maddi imkansızlıklardan NB ye döndüm ama sonraki siparişimde gene Biokats'e döneceğim. Cat's Best de güzel, o da pahalı. Ne var ki güzel olan herşey gibi onlar da pahalı. Orta segmentte BigCat ve NB kullandım. ikisini kıyaslamak gerekirse NB.

simbakedi

@ferhat05 biokats aşırı pahalı geldi maalesef...
@Ozge00 mama kediden kediye değişir anlarım da kum niye değişir anlamıyorum. bunda bari ortak karara varsaydık :D
@Warriorsans aşırı pahalı o kum, benim kedime 20L yakın kum koyuyoruz, ay sonuna kadar dayanmıyor bile. azaldıkça o da rahatsız oluyor. kum kabı da büyük olduğundan yetişemiyoruz :(