Uygun Fiyatlı İçeriği İyi Mama?

Ecmnz

Merhaba benim 3 kedim var 2 iş yavru 1 tane de anne var yavrular 3 aylık falan benim 1 kedim varken nd kullanıyordum ama 3 kedi olunca para yetiştiremiyorum kaliteli ve biraz da olsa uygun fiyatlı bir kedi maması arıyorum bir kaç tane buldum ama birisi iyi diyor diğeri kötü diyor karar veremiyorum sizin önerdiğiniz bir mama var mı?

9 CEVAP

simbakedi

bozita ya da sanabelle aşıyor mu bütçenizi? 12 kiloluk exclusionlar bazen 370-390 fiyatlarına kadar düştüğü de oluyor mesela. bütçeniz tam olarak ne daha kolay yardımcı olabiliriz. (kilosuna max 20 tl veririm ya da 15kilosu 300den fazla olmamalı gibisinden)

Baliminannesii

Ben prochoice kullanıyordum. Bütçeniz düşük ise 15 kilo olanı oldukça uyguna gelir

septikbaykus

prochoice / golosi

Ecmnz

Aslında ben sürekli 7-10 kg falan alıyorum ve ücretleri baya arttı kilosuna en fazla 40 verebilirim o bile çok geliyor artık 5 kg mama 2 ay gidiyor bebişlere o yüzden 10-15 kg mamalar arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederimm 🥰

simbakedi

10kg bozita kitten **********'ta 415 tl baya uygun. 15kg olarak da prochoice olabilir bence de

simbakedi

p e t z z s h o p

Ecmnz

Ya çok teşekkür ederim

Brewsly

Mystic

Warriorsans

Brit care, bozita, sannabelle ve en kötü ihtimalle mystic önerebilirim.