Kedimi Nasıl Yatağına Alıştırabilirim?

tubaozturk

Kedime yatak hazırlıyorum fakat bir türlü yatağına yatıramıyorum. Hoplayıp benim yatağıma geliyor. Ve benimle yatmasını yerine yatağına alışmasını istiyorum.onu yatağına yatırabileceğimiz için ne yapabilirim

19 CEVAP

Minnak53

Hiçbirşey yapamazsınız nerde canı isterse orda yatar en güvenli bölgeyi kendisi seçer ;))

Minnak53

Hayır asla birşey yapmaz senin yanında uyuyorsa kendini senin yanında güvende hissediyor o yüzden yanına sokuluyor en fazla sen uyuduğunda sana bakar o da uyur yada çok uyursan oynamak için saçlarını çeker öyle uyandırır kafanda uyurken toka kullanma benimkisi küçükken gece kafamdan alıp yutmuştu kayboldu diye önemsemedim yani bir ufaklığın kancalı toka yutacağı hiç aklımaz gelmezdi evde ortalıkta küçük toka vs asla ama asla bırakmayın bunuda cevaba eklemek istedim:( bu arada benim oğlanda keşke benle uyusa bebekken hep yanımdaydı öyle güzel uyurduk ki anlatamam ama artık ıhh ıhh sabahları uyandırmak için gelir:((

Sirinkedisever

;)) Allah bize de nasip etsin ki bikaç güne bizde bahçede bakıcaz neyse ne güzel işte sana ilk gunden çok ısınmış senle yatmak istio barınaktan aldın sanırım.

Zeytinlicorek

Ben de kedim ilk geldiğinde geceleri tedirgin oluyordum ama şimdi birlikte yatıyoruz ve şimdiye kadar bir şey yapmadı. O yüzden merak etmeyin size zarar vermez. :)

tubaozturk

Peki kediyle uyusam bana birşey yapar mı

tubaozturk

Kendi yatağına bi anda mı geçti

tubaozturk

Büyüyünce sizden mi kaçtı

tubaozturk

Toka tavsiyeniz için de çok teşekkür ederim

Sirinkedisever

Keşke benim de kedim olsa da benle yatsa. ;) Ben olsam sevinirim sonra özlersin o zamanları (ama benim olmadı daha önce)

tubaozturk

Benim kendim de daha yeni geldi bugün ilk günü denebilir

tubaozturk

Ama kardeşimle aynı odada yatıyoruz. Kardeşim gündüz kedimle oyun oynasa da gece bişey yapacak diye tedirgin oluyor. O yüzden yatağıma çok alıştırmak istemiyorum asılnda :(

tubaozturk

İnşallah senin kedinin de sana çok aşılır ve seninle yatmak ister

tubaozturk

Sahiplendim. Bu sayfadan buldum kediyi. Tekir

Sirinkedisever

Ama biz bahçede bakcaz :( annem çabuk alışsın da hemen içeri alalım :D