Hills Kullananlar

Melike0nur

Hills mamanın arasından bazı taneleri ortadan kırınca içi beyaz çıkıyor. Hepsi değil. İzmir bombasını bölünce içinden çikolata çıkması gibi. Ama akışkan değil tabi ki. Bir sorun olduğunu sanmıyorum ama nedenini merak ettim açıkçası.

3 CEVAP

Melike0nur

Mamalarda böyle bir şey farkeder var mı hiç

Canimyavrum

Hepsi un ya hills icerik olarak ondandir 😂😂 ben isteksizce kullaniyorum hillsi hocanin diretmesiyle bana kalsa hic kullanmam 😏

Anonymus297519

Henüz kullanmak nasip olmadı ama elimde var içeriği un olduğundan değildir 💁🏻‍♀️Ayrıca içindeki un beyaz un değil😂