Bonacibo Hakkında

Anonymus297519

Bahçemdeki kediler için reflex alıyordum iyi olmadığını duydum bonacibo kullanan var mı içeriği iyi midir?

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba yıllardır sokak kedilerime kullanıyorum çok şükür bir sorun yaşamadım içerisinde kızılcık özütü var idrar yolları için en azından koruma sağlıyor dişi kedilerimi kısırlaştırdım onlara kısır mamasından kullanıyorum çatıda yavrular var onlara da ayrıca yavru olandan alıp kullanıyorum ayrıca bonachibo nun yaş mamasından da alıyorum toplu uyguna geliyor tem iz ma ma dan 🥰

Warriorsans

Bonacibo güzel bir mama ama bence onun yerine Mystic alabilirsiniz ben geçen gün e ptt avm den 213 TL ye aldım 15 kg ve içerik olarak daha güzel

Anonymus297519

Alacağım şimdi sorayım dedim teşekkür ederim içeriğine bende baktım ama emin olmak için 🐾🙏🏻

orhdoner

🥰🙏❤️