Hırçın Kedi İçin Çanta Önerisi

mycutecat

Kedimi veterinere götüreceğim zaman deliriyor 3 kişi çantaya zor sokuyoruz hatta sokamıyoruz. Soktuğumuz zamanda ne yapıp edip çantanın kapısını ittire ittire açıyor. 5.5 kilo olduğu için epeyde güçlü. Çok sağlam asla açamayacağı bir çanta var mıdır önerdiğiniz kullandığınız link verirseniz çok sevinirim

5 CEVAP

edadnmzr

Taşıma çantasının kapısını ittirerek açamaz ki 4 tane kapatma kilidi var yani en güvenilir açamaz denecek şekilde çanta onlar şunun gibi:
https://ty.gl/nyazwam7ja

Bir de sırt çantası şeklinde olanlar var bende hem taşıma kabı hem çanta var kedim çantayı daha çok seviyor taşıma kabında bağırıyor sürekli. Benim kedim de 5.5 kilo şu ana kadar çantadan bir sıkıntı gelmedi açılacak bir yeri de yok fermuarlı, ben t r e d y o l dan aldım çantasını direkt onun linkini koyayım gayet güzel geldi
https://ty.gl/3tcqyanm7b

İkisine de bakın kedim çok hareketli güvenemem derseniz bence en güvenlisi taşıma kapları asla açamaz onları yani

Pofupof

Enioaty sırt çantası çok kaliteli.

Bunun dışında demir kapılı ve üstten açılan modeller var. İçine koyması çok daha kolay oluyor

teddybal

Ferplast Atlas serisine bakmanızı öneririm, şenyayla 5080 de var bende ama her an açılacak gibi hissediyorum ferplast'tan her bakımdan çok memnunum. Bu arada taşıma çantalarında box şeklinde olanlar en güvenli geliyor bana.

Palyaco

Bizimki kapısını açıyoruz hemen içine giriyor sizin kedi baya inatçı kilosuna var biraz büyük olanlardan alın en büyük boy box lar var en güvenilir onlar

Kedim hırçın değil ama klasik plastik boxların kapağını açabiliyor. Ben moderna trendyrunner aldım, demir kapılı oldukça sağlam.

Bütçeniz uygunsa moderna odyssey ya da strong cd2 bakabilirsiniz, üstten giriş hırçın kedilerde rahat olur diye düşünüyorum.