Kedi Malt Önerileriniz?

tacoberry

10 aylik kisir erkek kedime malt almam gerekiyor, hangi malti onerirsiniz? Yardimci olursaniz sevinirim ❤️

13 CEVAP

Anonymus297519

Gimcat veya trixie kullanabilirsiniz ben trixie kullanıyorum.

orhdoner

Gimcat biz kullanıyoruz memnunuz bakabilirsiniz isterseniz

Gimlihanim

Gimcat, trixie, biofeline. Gimcat kullanıyoruz biz. Memnunuz da. Gimcat biraz gereksiz pahalı diye çoğu kişi tercih etmiyor. Bu üç marka ile ilgili güzel yorumlar gördüm. Özellikle Biofeline tr end yol da bazen indirime giriyor. Biz de elimizdeki malt bitince deneyelim diyoruz. Oldukça uygun fiyata geliyor. Bilginiz olsun.

edadnmzr

Gimcat. Benim kedim tadını çok seviyor ve çok işe yarıyor hiç tüy kusmadı, kullanabilirsiniz. Çoğu kişi pahalı diyor ama 100 gr bayağı gidiyor.
Vet's plus da güzel fiyatı uygun bakabilirsiniz

tacoberry

tesekkur ederimm

teddybal

Biz gimcat kullanıyoruz memnunuz tüy kusması sorunumuz olmuyor, haftada 2 kere 2cm kadar yeterli geliyor.

https://www.suzionline.com/kedi/kedi-malt-macunu-incelemeleri-en-iyi-kedi-malti/
Linkteki yazıda karşılaştırıp ayrıntılı olarak incelenmiş, benim çok hoşuma gitmişti, size de yardımcı olacaktır.

Palyaco

Vest plus hairbal yeni içeriğiyle cok daha iyi

Loku_bey

Trixie,gimcat ve vets'plus alabilirsin öneririm.şuan vet's plus petlebide indirimde kaçırma bitmeden bence.tarurinli kesin almalısın sağlığı için.

septikbaykus

Aynı post 10000. kez açılır ve 1000. kez aynı cevapları veren petlebi sakinleri tek laf etmez. Helal olsun jdıghadjıoh

Lils

Vets plus. Gimcat malt biraz lüks bana göre içerik olarak vets plus içeriği ile çok benzer ama fiyatı 2 katı

dilanbulent

Trixie öneririm kesinlikle.

Warriorsans

Vets plus markasına bakabilirsiniz genelde biofeline de öneriyordum ama bizde yumuşak kaka hatta bazen ishal yaptı ama çoğu kedide böyle bir sorun yapacağını sanmam bizden başka hiç böyle bir yorum görmedim

zfrshn

Kısır Erkek kediler için idrar yollarında kristalleşme büyük bir risk o yüzden gimcat UT yide bir araştırın derim :)