Kedilerim Beni Unutur Mu

tugbaakalem

Kedilerimden okul yüzünden 3 ay ayrı kalmam gerekiyor düzenleri bozulmasın diye annemle onları bıraktım her zaman oldukları evdeler, stres olmalarını istemedim daha 1 hafta oldu ve onları çok özlüyorum ve beni unutmalarından çok korkuyorum getirseydim daha çok stres olup adapte olamamalari beni çok korkuttu unutsalar bile hatırlarlar mı tecrübesi olan var mı çok üzülüyorum

9 CEVAP

orhdoner

Merak etmeyin unutmazlar üzülmeyin emin ellerde yabancı yerde strese girip hasta olana ihtimalleri vardı böyle daha iyi olmuş siz döndüğünüz zaman ödül ya da yaş mama vermeye başladığınız da gene hemen size koşacaklardır onların iyiliği için yaptınız üzmeyin kendinizi 🙏☺️

edadnmzr

Unutmazlar tabii ki :) ama size ufak bir trip atabilerler döndüğünüzde 🥰
Ben de kedimi sizin gibi bırakmıştım 2 ay bırakmam gerekiyordu döndüğümde bayağı trip yedim sonra öpüştük barıştık 😂❤️

tugbaakalem

O kadar zor geliyor ki bu süreç gerçekten ve en büyük korkum beni unutmalari çok teşekkür ederim icimi rahatlattınız 🥰

tugbaakalem

Çok teşekkür ederim icimi rahatlattınız 🙏🏻

AdaCoco

Ben tatile gitmiştim yaklaşık 1 ay. Bir süre hatırlamadı ama sonrasında eski haline döndü tekrar. Unutmaz muhtemelen.

zfrshn

Köpekler 40 yıl geçse unutmuyor ama kediler yapıları gereği annelerini bile unutuyor.Ama zaten bağları çok derin değil ve kısa sürede yine bağ kurarsınız:)

Tugbasevil

Unutmuyorlar biraz uzak duruyolar trip atar gibi ama biraz zamanla aynı oluyo hersey

Palyaco

İlk dondunuzde hatirlamazlar sonra bağ kurarsiniz