Vets Plus Malt İçinden Yağ Çıkması

gizemdr

Petlebi hediyesi olarak gelmişti ve yeni açma şansım oldu. Yağı ayrılmış ve sıkınca önce o çıkıyor gibi. Bozulmuş olduğunu düşünüyorum kullanan var mı? (Yeşil olan malt)

5 CEVAP

Palyaco

Karıştırın yan dursun dik koymayin

Lils

Yaz sıralarında yağı ayrılmış olabilir. Bence içini iyice karıştırın düzelir. Ben hediye gelen maltı bitirmedim hala ama yapısı hiç değişmedi. Buzdolabında saklamamama rağmen

Vet’s plus kullanmadım ama trixie maltta aynı sorunu yaşamıştım. Kapağı üstte olacak şekilde dik saklayıp kullanmadan önce 2-3 dakika çalkalayınca yağı malta karışıyor

Zeynepulku

Yağ bazenleri üste çıkabilir. Elinizle.paketi sıkarak karıştırmayı deneyin.
Son kullanma tarihine bakın, pakette herhangi bir yırtık var mı kontrol edin. Sorun yoksa kullanılabilir.

gizemdr

teşekkür ederim cevaplar için :))