Yavru Kedimin Poposundaki Tüyleri

Cemikoko

Merhaba. Yavru kedimin popo kısmındaki tüyleri diğerlerine göre daha sarı. Sanırsam çiş kaka yapıp hafiften bulaştırmış ve tam temizlememiş. Halbuki çok da sever temizlenmeyi yalanmayı ama nasıl olduysa rengi düzelmiyor birtürlü.
Ne yapmam lazım sizce?

6 CEVAP

Loku_bey

Kuzenimin kedisi uzun tüylüydu o da bu durumu yaşadı dışkısı fln deyiyirdu veterinerde o bölgeyi traşlamışlar.sen de öyle yaptırabilirsin.

teddybal

Kediniz uzun tüylü mü? Uzun tüylü kedilerde çok sıkıntı veriyor kediye de bu durum bence, popo kısmındaki tüyleri kısaltmak önemli, hatta böyle bir video vardı
işinize yarar belki linkini bırakıyorum;
https://youtu.be/ANRz1EBviWs

Palyaco

Kedi temizleme mendiller var pratik güzelde temizliyor

Cemikoko

Neredeyse geldi geleli böyle bu arada.
Birde poposunda bazen kaka parçası kalıp tuvaletten öyle çıkıyor. Yavru ve ondan olabilir biliyorum ama alışkanlığa döner diye de endişe ettim açıkçası

Lokumcukk

Bebekler için olan ıslak mendille silebilirsiniz

Cemikoko

Boyuna ve totosuna göre uzun evet tüyleri :) yani orta seviye diyebiliriz.
Tıraş ve mendili yazdım bir köşeye.
Videoyu da izliyorum hemen.
Teşekkürler:))