Köpeğim Kakasını Koltuğa Yapıyor,

Merhaba. Minyatür Poodle'im 4.5 aylık. Aldığımızda WC eğitimi vardı. Ama şuan çişini ve kakasını farklı yerlere yapıyor. Nasıl engel olabilirim, gün içinde yanlız kalıyor.

1 CEVAP

theyusra

çünkü eğitimi tamamlanmamış, 2 aylık bir köpeğin tuvalet eğitiminin olması bile şaşırtıcıyken şu an bu hareketleri sergilemesi çok normal. köpekler için ped eğitimi diye bir şey yoktur, şu anda da köpeğiniz dışarı çıkmak istiyor, zaten evde yalnız kalıyormuş eve tuvaletini yapmasından daha normal ne olabilir ki? ilgilenemiyorsanız bile bakıcı tutmak zorundasınız yoksa hem köpeğin psikolojisi bozulur hem sizin.