Kedi Kuru Temizleme

Mehmetneroo

Eğer Nero gibi orangutan bir kediniz varsa sürekli bir yerlere atlayıp yerlere yatıp her yerini batırabiliyor. Malum havalar da iyice serinlemeye başladı iyice bu yüzden yıkamak ta istemiyorum kuru temizleme tarzı önerisi olan ?

3 CEVAP

Ozge00

Gerek yok bence evde ne kadar kirlenebilir ki. İlla temizleyeceğim derseniz nemli bezle silin ama rahatsız olacaktır muhtemelen. Papatya çayı mi suyu mu ne ile silen vardı burda. Veteriner de sorun olmaz demiş.

Lokumcukk

Kuru şampuan Kullanabilirsiniz ben arada uyguluyorum faydalı olduğunu düşünüyorum siyah siyah kirler çıkıyor kuru şampuandan sonra tarayınca

Gimlihanim

Kuru şampuanlar var. Ancak sağlık açısından pek önerilmiyor. Yine de çok kirleniyorsa çok nadir de olsa kullanabilirsiniz belki.