Ben Cok Hastayim Kedim De Strese Girdi Gimcat Relax Paste Veriyorum Gunde 2Cm Fakat Yine De Bagiriyo

Ser77

Merhaba.Kedim 5 yasinda erkek ben 3 aydir cok hastalandim sonunda kedim stres oldu hatta mantar da oldu gimcat relax paste kullanan var mi kedim 4 kilo gunde 2 cm veriyorum yine de bagiriyor banyodan cikmiyor ilk 2 gun uyudu rahatladi simdi yine streste .baska ne yapilir lutfen yardim edin.

8 CEVAP

Ozge00

Bizde işe yaramayan bir ürün. Tavsiye de edemem bu nedenle. Bunun yerine bağışıklık için bir şey isteyin hekiminizden. Hem mantara da iyi gelir. Stres değil de başka bir sebep ile bağırıyor olamaz mı? Stres ise bayağı ciddi stresli şuan bu tepkiler fazla. Onun içinde daha ciddi ürünlerin kullanımı ise yarar. Böyle relax, antistres adı altinda satılan maltlar ise yaramıyor. Kot bayoun, vedapet vs gibi. Ona da hekim karar verir artık.

Ozge00

Rica ederim biz brit antistress kullanıyoruz onun da faydası oldu. İlk aydan sonra etkilerini görmeye başladık. Mama değişimi yapmak isterseniz tavsiye ederim.

septikbaykus

Tüp ürünlerinin çoğu gereksiz ve ticari . Taurinden tutun da antistres vs ye kadar.

Veda kot bayoun bakın derim

Warriorsans

Geçmiş olsun. Bende biofeline relax paste almıştım ama işe yaradığını sanmıyorum

Ser77

Ozge00 tesekkur ederim.

Ser77

Baktim tesekkurler gunde 2ml diyor insaallah ihtiyacim olmaz siz kullandiniz mi bir tehlikesi var mi bildiginiz ?

Ser77

Warriorsans sonra ne yaptiniz acaba nasil sakinlesti

Ser77

Hepinize tesekkurler