Uygun Fiyatlı Yaş Mama Satan Site Güncellemesi

Policlal

Merhaba. Sizlere daha önce yaş mamalarda indirim olan yerleri sormuştum ve alışveriş yaptıktan sonra bildirimde bulunacağımı yazmıştım.
Ben emamapet sitesinden alışverişimi yaptım normalde 12-14 TL'ye satılan mamaları 8,25'e aldım. Son kullanma tarihleri 2022 kasım veya 2023 tarihli geldi. Hepsi sağlam. Mamaantalya sitesinde 8 TL'ydi fakat sadece Antalya içine gönderimleri varmış.
Maalesef ürünler çok fazla zamlanmaya başladığı ve bu zam devam edecek gibi göründüğü için indirim haberlerini paylaşmamızın iyi olacağını düşünüyorum. Patili ve sağlıklı günler diliyorum 🐾🐾

4 CEVAP

Ozge00

Çok güzel. Bence bu dönemlerde herkes indirim haberlerini paylaşmalı birbiri ile.

Ozge00

Marka-mama bu yıl zam yapmayacağını söyledi Hills ve ndye mesela. Sanırım fazla stokları vardı. Bazı siteler çoktan zam yaptı mamalara.

Ozge00

Bu yıl dediğim de zaten 2021 yılının bitmesine 2 2,5 ay kalmış :D

Policlal

Kesinlikle 🥺
Sene bitene kadar artık uygun fiyata ne kaparsak kâr, teşekkürler paylaşımınız için 🥰