Diyet Yaparken Ne Sıklıkla Yaş Mama Verilmeli

mycutecat

Herkese merhaba kedim 5.5 kilo olduğu için diyete başladık. Yani ölçülü bir şekilde light mama veriyorum. Elimden geldiğince oynatmaya çalışıyorum. Diyetinin bozulmaması için yaş mamayı ne sıklıkla vermeliyim normalde haftada bir kere veriyordum şu an yine haftada bir kere versem olur mu? Birde multivamin veriyorum bu da kilo vermesine engel mi acaba? Multivamini ve yaş mamayı ne sıklıkla vermeliyim

3 CEVAP

zfrshn

Yaş mama diyeti etkilemez yaş mama verdiğinizde kurumamasını azaltın diyette ölçülü kurumama tüketmesi lazım light dahi olsa.

Zeynepulku

80 gr konserve mama veriyorsanız 40 gram kuru mamadan kesin.
Ama bence 40 gram bir gün ertesi gün diğer 40 gramı verin. Ve içine 20-25 ml su koyun. Daha cok sıvı alır. Kuru mamadan da 20 gram kesin. (80 gram verip bir de şu koyarsaniz hepsini yemiyebilir)

Lils

Bence yaş mamayı 2 güne bölün. O gün 25 gram yaş mama için 10gr kuru mamayı vermeyin dengelenmiş olur. 10 günde 1 verebilirsiniz