Mama Yemedi

ezgiisc

Kedim her zaman koyduğum mamayı aniden bitirirdi. Sabah akşam koyuyodum. Bugün sabah bitirmeden mamayı bıraktı. Akşam verdiğimde de yarısı kaldı nerdeyse. Hiç böyle olmuyodu. Ne olmuş olabilir sizce.

2 CEVAP

Warriorsans

Kedinizin sadece o mamaya karşı ilgisizliği varsa mama bayatlamış olabilir ama genel bir iştahsızlık varsa bir çok sorun olabilir takipte kalın ve imkanınız varsa veterinere götürün özellikle halsizlik vs de olursa kesinlikle veterinere götürün.

Lokumcukk

Siz görmeden bişeyler yemiş olabilir toktur yani benim kedim daha hayatında hiç tabağındaki kuru mamasını bitirmedi Çok sevdiği mamayı iki tanecik koysam bile birini yer sadece Gündüz uyuyan bir kediyse gece acıkıyorsa gece yerim diye ayırıyor olabilir