Neden Bu Kum Artık Petlebide Satılmıyor?

sevimldost

Feles kedi kumu neden artık petlebide satılmıyor biliyormusunuz?????

7 CEVAP

Oqrenerde06

O kumdan memnun kalan çok az kişi var şahsen ben de kullandım hiç beğenmedım lindocat baby kokulu çok güzel. Topaklanma ve koku hapsetme çok iyi allerjık kızıma da hiç allerji yapmıyor

simbakedi

bilmiyorum ama tavsiye etmem kullanmanızı, formülü değişti ve iğrenç bir hal aldı ben çok memnundum başta. burdan alıp kullandıysanız belki eski formüllerinden gelmiş olabilir ama başka yerden aldım ben baya rezil bir kum geldi. ev kumsala dönüyor, topaklanması -10/10, koku tutuyordu o da yok.

sevimldost

Teşekkür ederim petlebiden almıştım memnundum alayım dedim satılmıyormuş🥺

septikbaykus

Bence başka kum bak

Palyaco

Pisy cat aktif karbonlu toz sıfır toplanma super koku hapsetme cok iyi

Szrcanx

Goldlife aktif carbon reflex öneririm topaklanma çok iyi dibe çökme olmuyor koku vs hiç yok

dilanbulent

Bildiğim kadarıyla o kumun tek özelliği tozutmamasıydı. Ama sırf tozutmuyor diye topaklanması ve koku tutması hiç iyi olmayan bir kumu almak saçmalık. İyi olmuş satılmadığı.