Köpeğim Yapmaması Gerektiğini Bildiği Halde Her Yere Çişini Yapıyor

sudeplt

Benim 3 tane küçük ırk köpeğim var evde baktığım. 5-6-7 yaşlarındalar. Üçünün de çiş eğitimi var sabah ve akşam çişe çıkarmama rağmen normalde pede yapıyorlar gün içinde de. Ama ne zaman ki halı sersem hangisi yapıyor bilmiyorum o halı haftada 1 yıkanmak zorunda kalıyor. Tepki gösterdiğimde kaçıyorlar yapmamaları gerektiğini anlıyorlar ama bu yapanı durdurmuyor. Ne yapmam gerektiği bilmiyorum artık dışarı çıkarmıyor olsam tepki veriyorlar diyeceğim..

1 CEVAP

elsathedog

diğer köpekleri ve yeni gelen halının kokusunu baskılamak için yapıyor olabilir biri bir iki haftalığına halıyı kaldırmayı deneyebilirsin belki vazgeçer