Koltuktan Çiş Kokusunun Çıkarılması

sevgic

Selamlar köpeğimiz nede olduğunu bilinmez sabah tuvaletini salon koltuğuna yapmayı uygun gördü :) :( İlk defa başımıza geliyor sünger çektiği için koku sildiğimiz halde geçmedi. Sizlerin önerisi var mıdır ? Nasıl çıkarabiliriz kokusu

4 CEVAP

nburcud

Sirkeli su denediniz mi?

sevgic

Yazmayı atlamışım sirkeli su ile üç tur sildim ama koku hiç azalmadı

Superisi814

Merhaba,
Sirkeli su yetmez.Once o siviyi havlu vb.ile e dirmeniz gerekti.Ardindan bolgeye karbonat dökmeniz gerekti.Karbonati bir süpürge vb ile temizledikten sonra sirkeli su kullanmaniz lazim.Tenizlik beziniz, süngeriniz cok islak olursa sivi asagiya dogru cekilir ve bu sekilde koku asagilara siner.Nemli olmali.
Amonyaksiz temizlik malzemeleri deneyin belki fayda eder.Sivi agagilara emildiyse hem koku siner hen de kopeginiz o noktayi tuvalet alani zanneder ve dolayisiyla yeniden kullanir ayni alani.
Kolay gelsin...

zfrshn

Erkek kedi işiyince çözüm kolay direk atınız diyebilirim çünkü çıkmıyor o ölümcül koku.
Konu köpek ise iyimserim önce profosyonel bir ekip çağırıp koltuğunuzu yıkatın sonra eğer çıkmaz iser zamanı gelmişti değiştirmenin :)