En İyi Sekersiz ,Tahilsiz Ve Yüksek Et Orani Olan Yas Mama Önerirmisiniz ??

KubraBilgin

merhaba ben kedime en iyisini almak istiyorum malesef yas mamalarin icerigi hel az et orani bana yüksek et orani (max.60%) icinde seker ve tahil olmayan mama tavsiye ederseniz memnun olurum

15 CEVAP

Zeynepulku

Schesir, nd, miamor, felicia( az miktar bezelye vs oluyor) gimcat

duman_cat_world

Schesir, N&D, nutri feline, gimcat, vets plus, felicia konserveleri gayet kaliteli taze et oranı yüksek şekersiz yaş mamalar biz de kullanıyoruz😍

SCHESIR ➡️ Fileto
N&D ➡️ Parçacıklı
Nutri ➡️ Püre/ezme
gimcat ➡️ parçacıklı
vets plus ➡️ jöleli
felicia konserveleri ➡️ hem fileto hem de püre/ezme şeklinde konserveleri mevcut.

Gimlihanim

Schesir, Nd, Felicia konserveleri, nutri feline.

Reflex essential serisi müthiş. yanlış hatırlamıyorsam en az%75ti galiba et oranı.

Ayssgul

Schesir, Reflex essential, Nd, Nutri feline, felicia konserveler. Aklıma gelenler şuan bunlar. Aralarından eminim kedinizin seveceği mamalar bulursunuz.

Palyaco

Schesir

Ozge00

Evde yapılan yaş mama

septikbaykus

Schesir yada ev yapımı mama. Ben hindi kabak , patates ve havuç ile yapıyorum

Warriorsans

Schesir, gimcat, n&d, felicia, nutri feline, exculusion ve tabi ki en güzeli ev yapımı yaş mama

hannnngggg

schesir nd ve nutrifeline içerikleri güzel geliyor bana arada bir tavuk ve et haşlayıpta veriyorum ama bu yas mamanın yerini almıyor bence her ne kadar evde yaptığım saglıklı gibi gözükse de ısıl işlem gördüğü icin vitamini ve değerleri kayboluyor gibi hissediyorum yeterince strerilize edilmemiş hissi güvenemiyorum o yüzden yas mama +2 puan benim için

AslanPati

Ben de Schesir diyorum.

Lils

Schesir, gimcat, felicia (sadece konserve), vets plus

Dkd

Yazılanlardan farklı olarak Naturea ve Reflex essential serisini ( diğerleri değil sadece bu seri) tavsiye edebilirim.

ratt_01

Bizİmki nd balıklı kitten için çıldırıyor

orhdoner

Schesir suda haşlanmış olandan alıyorum ben memnunum içeriği güzel size uygun olursa bakabilirsiniz