Ağız Solüsyonu

Ozge00

  1. https://ty.gl/035ytr1v4n

  2. https://ty.gl/7ak7oviv0x

  3. https://ty.gl/8d2v72ry1y

Bu ürünleri kullanıp memnun kalan var mı? Ne gibi faydaları oldu? Nasıl kullanıyorsunuz ne kadar suya ne kadar katıyorsunuz? Almaya değer mi?

8 CEVAP

duman_cat_world

İlk linkteki biodent hexidine’i kullanıyorum uzun zamandır... Kedimin mama kaynaklı ağız kokusunu tamamen geçirdi dişleri benimkinden beyaz oldu😳🥲

İçeriğini de hekimim onayladı o da kullanıyormuş kendi kedisi için... Veteriner onayı alınca kullanmamak için önümde engel kalmadı, kesinlikle tavsiye ederim💕

Gimlihanim

Biodent hexidine kullanmadım. Ama memnun kalan çok kişi duydum. Bu yüzden araştırmıştım. Bir ara denemeyi de düşünüyoruz hatta.

Diğerleri ile ilgili hiçbir bilgim yok.

duman_cat_world

Yalnız Beaphar 111 lira ben şokkk...🥲

AslanPati

Benim kedimin ağzında problem olmuştu, veterinerimiz tedavi için Biodent Hexidine vermişti. Faydasını gördüğümüze inanıyorum.

Ozge00

Teşekkürler 🙏❤️ Her gün mü kullanıyorsunuz? Suyun içine ne kadar katıyorsunuz?

AslanPati

Ben veterinerimizin söylediği şekilde 1 litre suya 5 ml olacak şekilde bir karışım yaptım ve bu karışımı fıs fıs şişesine döktüm. Kedimin ağzına(özellikle sorunlu bölgeye) sabah akşam 5'er fıs olmak üzere 20 gün boyunca uyguladım. Bu aralar kedimde ağız kokusu problemi olduğu için içme suyuna damlatmak suretiyle tekrar uygulamayı düşünüyorum.

duman_cat_world

@Ozge00
Evet her gün suyuna damlatıyorum 2,5 ml. Zaten olcum kasigi var.

Ozge00

Varsa iyi. Teşekkürler.