Aşı Zamanı

Kedimi sahiplenirken sahiplendiren kişi bana ilk aşısını 3 aylık olduğunda yaptırmamı söyledi bunun için doğru zaman tam olarak ney çünkü daha erken yaptıran birçok kişi gördüm sizinde fikrinizi almak istedim

4 CEVAP

betulaltundal

Evden çıkmıyorsa çok sorun olacağını sanmıyorum ama iç dış parazit için uygun şuan 3aylık. Daha fazla beklemenize gerek yok bence.

betulaltundal

Biz ilk aşılara 2.ayda başlamıştık

KedimVar

Biz iç paraziti 1,5 aylıkken yaptırdık. Eğer onu soruyorsanız.

Evet iç parazit aşısından bahsediyorum 10 gün sonra 3 aylık olucak geç kalmış olurmuyuz sağlığını kötü bi şekilde etkilemek asla istemem aşılar konusunda pek bilgi sahibi değilim