Çiftleştirmek

Anonymus297519

Gerçekten bu insanları anlamıyorum komşumuz scotish cinsi kedisini aynı cins bir kediyle çiftleştirdi. Hamile kedi ve yavrular doğum sırasında vefat etti. Artık aklım almıyor kendi zevkleriniz ve çıkarlarınız uğruna neden bunu yapıyorsunuz? Değer mi canlarını riske atmaya ?

6 CEVAP

Gimlihanim

Bu yavruları doğum yaptırıp para kazanan kişi çok fazla. Hala nasıl devam edilebiliyor anlayabilmiş değilim. Bilmiyorum komşunuz ne amaçla yaptı. Ancak hiçbir mantıklı sebebi olamaz. Allah’a havale ediyorum. Başka da bişey diyemiyorum.

Warriorsans

:( insanlar ya çok bilinçsiz ve cahil yada tamamen acımasızlıklarından kaynaklı

duman_cat_world

Aynen benim öğretmenimin de kedisi var adı Çilek çok tatlı bi kedi😍 Çilek’i sahiplendikleri yer (yani öğretmenim değil) çilek’in kardeşiyle annesini çiftleştirecekmiş tekrar... Bunu duyunca dayanamadım kendimi tutamadım biraz ağzımı bozmuş olabilirim...

Anonymus297519

Kara cahiller,anlamıyorlar

Ayssgul

Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın o insanı aşırı sinirler şuan gerçekten 🤬🤬

duman_cat_world

Valla insanlarımız çok cahil kendi zevkleri ni her şeyden önemli görüyorlar beyin yoksunları... Allah akıl fikir versin ne diyelim🙏