Brit Care Hakkında?

Busraskanli

Merhaba😊 Kedilerim için çok mama araştırdım fakat hiç birine tamamen güvenemiyorum. N&d kullandık fakat Leylak'ta kabızlığa neden oldu. Royal canin yağlı bir mama olduğundan ona geçtik, royalin de içeriğini beğenmediğimden ve dışkısını hala çok sert yaptığından şimdi Brit care'e geçtik. Badem erkek ve kısır olduğu için, Leylak da felçli olduğu için fotoğrafını eklediğim üriner sistem sağlığı için olan mamayı aldım. Benim kedilerimde ishal sorunu oluşturmadı. Mama hakkında bilgisi olanlar deneyimlerini paylaşırsa çok mutlu olurum. İyi bir mama mı? Ve üriner sistem sağlığı için olan mamayı kullanmam doğru mu bilginiz var mı? Teşekkürler😊

24 CEVAP

Busraskanli

simbakedi Kullanmaya başladığınızda beni de bilgilendirirseniz çok sevinirim :) 💖

Busraskanli

septikbaykus Evet gerçekten :) mama ile ilgili yorumların çoğu 'kedimde ishale sebep oldu' olduğu için göz korkutuyor

simbakedi

tabi bilgilendiririm t rendyolda orijinal satıcı 69-79tlye vs düşüyor onları bekliyorum alıcam bir gün o indirimdeyken :D bunu kullanmak istemezseniz kızılcık da kaynatıp yaş mamalarına katabilirsiniz zaten o tabletin de özünde kızılcık var

Kedinize yarıyorsa gerçekten güzel mama. Bu arada kabız olan kediniz mamayı kırarak mı yiyiyor yoksa direkt yutuyor mu? Çiğnemeden yutunca kabızlık yapıyor genelde.

@busraskanli Sanırım öyle. Benim kedimin de dişleri yok mamayı üçer beşer yuttuğu için sık sık kabız oluyor. Düzenli zeytin yağı bire bir. Sadece kabızlık için de değil aslında ,sindirim sisteminin power bang'i gibi bişi. Deneyebilirsiniz. Leylak hazretleri de uygun bulursa tabii. Bazıları sevmiyo kokusunu

TATA4242

Diski kokusu hariç tuy sağlığı dahil,az dışkılama gibi belirtilere bakarsak iyi bir mama olduğunu söyleyebilirim.

Ozge00

Kabızlık sıkıntısına brit birebir ksjhgw

Busraskanli

Kırarak yiyor aslında.. Felçli olduğu için sanırım daha hassas bir kedi. Çok çabuk kabız ve ishal olabiliyor

Busraskanli

@Afedersinizamasakinm Çok denedik aslında. N&d kabız yaptığı için kalan mamayı zeytinyağıyla karıştırıp vermeye çalıştım ama 1 damla zeytinyağının bile kokusunu alıyor sanırım :) Zeytinyağını farkettiği an herkesten köşe bucak kaçıyor hskfhskfbkd
Teşekkür ederim önerileriniz için şırıngayla zeytinyağını denerim mutlaka💖