Brit Care Hakkında?

Busraskanli

Merhaba😊 Kedilerim için çok mama araştırdım fakat hiç birine tamamen güvenemiyorum. N&d kullandık fakat Leylak'ta kabızlığa neden oldu. Royal canin yağlı bir mama olduğundan ona geçtik, royalin de içeriğini beğenmediğimden ve dışkısını hala çok sert yaptığından şimdi Brit care'e geçtik. Badem erkek ve kısır olduğu için, Leylak da felçli olduğu için fotoğrafını eklediğim üriner sistem sağlığı için olan mamayı aldım. Benim kedilerimde ishal sorunu oluşturmadı. Mama hakkında bilgisi olanlar deneyimlerini paylaşırsa çok mutlu olurum. İyi bir mama mı? Ve üriner sistem sağlığı için olan mamayı kullanmam doğru mu bilginiz var mı? Teşekkürler😊

24 CEVAP

simbakedi

eger ishal vs sorununuz olmadiysa cok iyi bir mama bence kullanmaya devam edebilirsiniz. uriner sistem icin evet destekleyici ama ben tam olarak guvenmiyorum bu konuda hicbir mamaya. yaninda biofeline urinary d tablet kullanmanin yararli olacagini dusunuyorum ozellikle erkek kedilerde

septikbaykus

'' ishal sorunu yapmazsa '' mamanın asıl özelliği olmuş resmen :d

Warriorsans

Ben brit care tavşanlı olan kısır mamasını kullanıyorum henüz hala geçiş sürecindeyiz (uzun tutuyorum yoksa çoktan geçmiştik) benim kedimde bir eksisini gözlemlemedim. Umarım sizin kedilerinize de şifa olur bence kaliteli bir mama 🧚‍♀️

Palyaco

İshal sorunu yapmazsa iyi bir mama içerik ve protein normal

Ozge00

Ben Antistress olani kullandım. İshal şikayetimiz hiç olmadı. Tüy dökülmesi azaldı. Tek sıkıntı kaka kokutuyor. Brit golosi nd yediği zaman kakası aşırı kokuyor. Hills proplan felicia kullanırken nerdeyse koku olmuyordu diyebilirim. Sorun olduğunu sanmıyorum bunun da çünkü direkt et yediği zaman da aşırı kokuyor kakası. Ondan ettrn ve miktarindan kaynaklı diye düşünüyorum. Britten Hillse geçince koku yok oldu mesela suan Hills kullanıyoruz. Memnunuz kısaca. İçeriği de güzel. Kullanabilirsiniz.

duman_cat_world

Evet kedinizde ishale sebep olmadıysa çok iyi bir mamadır içeriği çok güzel 🤗 Üriner sistem koruyucu maması adı üstünde üriner sistem sagligini koruyor. İçerisinde kurutulmuş yalancı iğde var, üriner sistem koruyucu 🌼 Yani kedinizde üriner bir problem olmasa da kullanabilirsiniz🥰

duman_cat_world

@Busraskanli
Evet zaten destek ürünüdür kullanmanızda fayda var🙏

Lils

İshal olmadıysa sıkıntı yok biz de brit care kullanıyoruz şu an

Szrcanx

Bizde brit care tüy ve deri sağlığı olandan kullanıyoruz ishal gibi bir problem yaşamadık çok şükür güzel mama içeriği vs :)

simbakedi

ben kullanmiyorum su an ama alicam, onlem olarak kullanmayi dusunuyorum

Busraskanli

simbakedi Dün sizden duyunca ben de araştırdım iyi bir ürüne benziyor müsait olduğum bir zaman alırım ben de :) teşekkür ederim önerileriniz için💖 kızılcığı da mutlaka deneyeceğim

Busraskanli

Kedilerimin herhangi bir üriner sistem hastalığı yok ona rağmen dediğiniz tableti kullanmalı mıyım? Veterinerim bence gerek yok dedi ama siz kullanıyorsanız bilgi verirseniz çok sevinirim :)

Busraskanli

Çok teşekkür ederimm, umarım💖

Busraskanli

Teşekkür ederimm🙏💖