Brit Care Ördekli Kedi Maması Kullanan Var Mı?

Ecis

Kedim 1bucuk yasında safkan tekir. Daha önce nd kullanıyorduk, öneri üzerine brit care kısır mamasını aldım. Sanki daha az yemeye başladı gibi. İshal yada başka birşey yapmadı ama daha az yediği için biraz tedirgin oldum.

9 CEVAP

orhdoner

Merhaba belki aromasını begenmemiş olabilir rotasyonlu olarak isterseniz kullanabilirsiniz kediler çok seçici canlılar damak tadları neye göre hiç anlaşılmıyor gerçekten ishal durumu olmaması güzel ☺️

duman_cat_world

Tadını beğenmemiş olabilir mama gayet güzel bir mama kediniz ishal de olmamış biraz bekleyebilirsiniz belki tadına alışır 🌼 Ya da başka bir aromaya geçebilirsiniz ördek tadını sevmemiş olabilir.

Lils

İshal yoksa sıkıntı yok kullanabilirsiniz. Sevmiyorsa bir dahaki sefere başka marka deneyebilirsiniz ben de brit care kullanıyorum şu an. Benim kedim hiçbir kuru mamayı iştahla yemiyor. Değişik yemeyi seviyor genel olarak. O yüzden küçük paket almak daha iyi bizim için ama öyle fiyat 2 katına çıkıyor neredeyse.

Palyaco

Zamanla alisiyorlar ilk 1 hafta az yiyiyorlar

simbakedi

mama bana da cok buyuk geldi valla. kedime denettim severek yedi katir kutur sorun olmadi ama tadini da sevdi sadece ishal sorunu olur mu emin olamadigim icin vermedim daha fazla duruyor oyle tekrar denemeyi dusunuyorum. daha az yemesi konusu aromasiyla ilgili olabilir ordek yaninda hindi de varmis cunku. benimkinin de hindiye alerjisi vardi mamada yiyince sorun olmadi mesela garip hayvanlar bunlar

septikbaykus

Bırak acıkınca az az yesin. Obez olunca mama kabına yatıyor çünkü

Ecis

Diğer mamalara göre taneleri epey sert, mamanın özelliğimi!

Lils

@ecis bana o kadar sert gelmedi taneler. Daha önce kullandığımız markalarda böyleydi.

ratt_01

Dişler için sert mama daha iyi diye biliyorum