Bu Kedi Hamile Mi?

FurkanKoc

Merhaba

Son 1haftadır kapı önünde beslediğim sokak kedileri var. Kedilerin çoğu tahmin edildiği gibi ürkek; yalnız bu kedi kendini sevdiriyor. Diğerleri gibi kaçmıyor ve verdiğim ne varsa diğer sokak kedileri gibi ayırt etmedi. Şimdi de balkonumuza geliyor ve günü orada miskin ve uyuyarak geçiriyor. Çok yüksek ihtimal hamile, ben yine de sormak istiyorum.

Bir de eğer doğurcaksa hazırlık ne yapmalıyım? Karton kutu bulundurmalı mıyım kenarda bir yerde?

5 CEVAP

Senaaaaaaaa

Onu herhangi bir veterinere sordurun İsterseniz eğer hamile çıkarsa internetten Böyle bir şey alabilirsiniz
http://www.***********.com/petzoom-kedi-evi-sokak-hayvanlari-icin-kulube-fd-p-PTPZ897564231?magaza=***********&wt_gl=cpc.nelk.petshop.pla&gclid=Cj0KCQjwiLDMBRDFARIsACNmiX_8_5OEVQOlozWBlLL-5XuDcTGxjzHCjm1HzU4KTjnL-eiSYwlYhjEaAtIeEALw_wcB
Eğer karton istemezsenizde gene aynı fiyata
http://www.***********.com/pet-hut-polar-kedi-kopek-kulubesi-p-PTKCMZ2159

KedimVar

Fotoğraftan pek belli olmuyor ama dişi olduğuna emin misiniz?

Fistikbonibon

Göğüsleri şismi

FurkanKoc

Emin değilim. Göğüslerine de bakamadım. Gerçi dün evimize girdi. Severken tam anlayamadım açıkcası

KedimVar

Sarman kediler genellikle erkek olur. Belki şişman bir erkek kedidir.