Nd Kedi Maması Mı Daha İyi Hills Mi

hangisi daha iyi içerik olarak Nd kullanıyordım ama hills göndermişler siparişte iyi midir

6 CEVAP

Palyaco

Hills de iyi mamadir kullanabilirsiniz

zfrshn

İyidir hills kullanabilirsiniz

duman_cat_world

ND daha iyidir ama hillste kötü değildir kullanabilirsiniz😊

Ayssgul

Nd içerik olarak daha iyi. Ama hills de kötü bir mama değildir.Nd kedinize iyi geliyorsa kullanılabilecek en iyi mamalardan. Hills ile sorun yaşayan kedi şimdiye kadar görmedim. Tabi o da iyi gelmeyebilir bazı kedilere. Ancak sorun yaşamaktan kastım sağlık sorunu.

AslanPati

Nd'nin protein oranı bana fazla geliyor, ben muhtemelen Hills alırdım.

Ecis

Ikisi de çok güzel.. ikisini de bizim veteriner öneriyor..