Kedi Oyuncu Değil Demeyin Sevdiği Şeyleri Bulun?

CalicoMinos

Buraya kedim oyuncu değil korkak oynamıyor demiştim ya sevdiği şeyleri buldum baya oyuncu ben odanın içinde canını sıkılıyor diye çünkü pencereye bakıp duruyor dışarıya çıkmak istiyor belli bende onunla oyun oynadım kuduruyor ip ve kabloya bayılıyor evde ses çıkaran küçük top vardı onunla oynuyor

6 CEVAP

AslanPati

Benim görüşüme göre kedilerimizi mümkün mertebe oynatmalı ve hareket ettirmeliyiz. Bu onların psikolojik ve bedensel sağlıklarına çok iyi geliyor. Birçok hastalığın sebebi hareketsizlik.

duman_cat_world

İsteyince her şey mümkün sözünün canlı bir örneği daha...🙏💕

Benimkinin de favorisi zıplayan top 🥳 Bir de kedi tünelini çok seviyor ayrıca saklambaç oynamaya da bayılıyor..

Sanırım bnmkinin sevmediği oyun yok🤔🤗

Ayssgul

@aslanpati kesinlikle öyle 😌

Ayssgul

🙂🙂 iplere dikkat edelim yutma riskleri var kabloyuda kemirebilir parça yutabilir kontrol dahilinde çok güzel oyun oynaması streslerini atacak bişeyler şart kesinlikle ☺️☺️

Oqrenerde06

İplerle çok güzel oynuyorlar çok iyi yapmışsınız.

Mehmetneroo

Biz en çok avcılık oyununu oynuyoruz ben saklaniyorum o sinsi sinsi yaklaşıp gelip beni dövüp avlıyor