Hekimimizin Verdiği Mama Hakkında

cerenkybs

arkadaşlar benim kedimin başta sindirim sisteminde sorun olduğu düşünüldüğü için brit gastrointestinal maması aldık veterinerden.Fakat sorunun başka olduğu ablaşıldı.Bu mamayı vereyim mi napayım?İshal ya da kabız mı yapıyor bu mamalar

8 CEVAP

Ozge00

Siz kullanırken yaptı mı ishal yada kabız? Yapmadiysa sıkıntı yok. Biz de kullanıyoruz sıkıntı yaşamadık. Bazı kedilerde ishal yapmış. Bitene kadar kullanabilirsiniz. Veya çok endişeli iseniz hekiminize sorun devam edeyim mi diye.

Ozge00

Hiç acmadiysaniz satabilirsiniz

cerenkybs

@Ozge00
maalesef açtık

cerenkybs

@Ozge00
iştahsızdı sonra veteriner bu msmsyı verdi fakat iyileşince şu an kendi mamasından devam ediyor.Mama da iki kg.Sokak hayvanlarına da bilmeden vermek istemiyorum ishal falan yapar diye.

Lils

Brit iade alıyor %10 dan az kullandıysanız. Eğer klasik internette satılan brit care ise verebilirsiniz bir sıkıntı olmaz

cerenkybs

@Lils
maalesef veteriner kliniklerine özel mamalardan

Ozge00

Britin özel maması olduğunu bilmiyordum ben baktım varmış cidden ilk kez duydum. Satan da kullanan da görmemiştim. İshal yapacağını sanmıyorum bence verin sokaktakilere,satmak istemiyorsaniz.

Palyaco

6 ay önce brit care obesity kullanmistim lanet ettim mamaya ishal yapmıştı kedimi 1 hafta uğraştırdi kedimi