Çay Pansumanı

duman_cat_world

Arkadaşlar merhaba 💕🙏
Duman’ın gözlerindeki çapaklaşma oranı biraz fazla. Hekimimize gösterdim, herhangi bir sorun yok dedi. Cinsinden dolayı genetik bir faktör mü, bilemiyorum. Ancak @kedi.bakisi sayfasında çay pansumanının gözlere iyi geldiğini gördüm. Hikayenin linkini bırakıyorum isteyenler bakabilir😊🙏

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MDM3MDMwMjM3MzA1NDg1?story_media_id=2624993792626253468_44983164683&utm_medium=copy_link

Peki siz çay pansumanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce uygulamalı mıyım, deneyeniniz var mı acaba?🌼

12 CEVAP

Cubik

Bizimkilerde daha bebekken gözleri çapaklandığı için çay pansuman yapıyorduk baya iyi geliyordu. Sadece kedilerde de değil insanlarada iyi geliyor

Cubik

Uygulayın bence

duman_cat_world

@Cubik
Deneyen birini görmek hoşuma gitti ve güven verdi açıkçası😊 Sanırım deneyeceğim umarım iyi gelir çapaklanmamıza🙏 Teşekkür ederim 💕

Ozge00

Bende uyguluyorum. Veteriner genel temizlik için önerdi. Sokakta beslediklerim de olursa onlara da kullanıyorum. Bir zararı yoktur yaparken çok bastırmamak gerek sadece

hannnngggg

bende hem kendime hem kedime uyguluyorum rahatlatıyor 💖

edadnmzr

Benim kedimin de gözlerinde çapak oluyor. İyi geliyorsa ben de yapayım. Teşekkür ederim bilgilendirme için 💖

Merve7

Çay daha çok sarartmaz mi

Superisi814

Selam,
Papatya ya da siyah cay banyosunu uyguladigim kedi ve köpek sayisini bilmiyorum. Ciddi bir cok defa ise yaramistir 😊Hatta bazen bir seyleri yokken de uygularim.
Hic cekinmeyin.Cay sicak olmasin , bastirmayin ve gozden goze farkli pamuk vb kullanin.Enfeksiyon varsa bir gozden digerine tasimamak adina..🐾Kolay gelsin, sifa olsun 😊

duman_cat_world

@Ozge00
Teşekkür ederim 🙏💕

Anonymus297519

Papatya çayı ile yapıyorum göz solüsyonu kullanmıyorum

MonikaveTori

Bizim erkek kedimizde de göz akıntısı oluyor veterinere danışmıştım cinsinden dolayı olduğunu söylemişti ve çayla silebilirsiniz demişti. Bende ara ara çayla siliyorum.

Palyaco

Göz solüsyon kullanıyorum daha güzel 6 aydır