Kedimin Tırnakları

Ayssgul

Merhaba. Ben kızımda bir şey farkettim ama ciddi bişey midir emin olamadım. Sizlere sormak istedim. Kızımın tırnakları kırılmıyor. Herhangi bir hasar da almıyor. Ancak kabuk gibi kenarlarından incecik tırnak dökülüyor. Yani tırnağı soyuluyor gibi. Bu durum normal midir? Yoksa bir vitamin eksikliğinin falan habercisi midir? Yorumlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden🙏🏻

5 CEVAP

aeri-l

Bunu bende arada sırada görüyorum özellikle tırmalama tahtasının çevresinde, ben normal bir şey diye düşünüp üzerinde durmamıştım şimdi aklıma takıldı.

Ayssgul

Güncel

duman_cat_world

Bilemedim üstte kalsın diye bu yorumu yapıyorum 🐾

Ayssgul

@duman_cat_world teşekkür ederim 🙏🏻 🙂

Ayssgul

@duman_cat_world teşekkür ederim 🙏🏻 🙂