Kedimin Kafasına Çok Sert Bir Şekilde Vurdular Sarhoş Gibi Yürüyor Daha Doğrusu Yürüyemiyor

dumzey

bu sabah kahvaltı yaparken annem kedilerime terlikle vurdu birinin hiçbir şeyi yok ama öteki aksayarak yürüyor birkaç adım atıyor ve oturuyor yardımcı olur musunuz?

9 CEVAP

Ozzge

Eminim daha önce de şiddet görmüşlerdir anneniz kafa bacak dalmış maşallah yazık günah ailenizin onlara bu derece sabrı yoksa neden sahiplendiniz? 'vurdu' demişsiniz gözünüzün önünde oldu demekki siz o sırada engellemek yerine kahvaltıya devam mı ettiniz ?Hic bir hayvan ne yaparsa yapsın şiddeti haketmez onlar bebek gibi..
Travma geçiriyor olabilir bu derece ciddi bir durum için önceliğiniz veterinere gitmek olmalı biz burdan kafa filmi çekemeyiz, bu yaralanma tarzı birşey degilki ilaç önerelim ..İnşallah iyileşir geçmiş olsun

GoldenOdin

Neden kafasına vurdunuz hayvancağzın ne suçu var o hayvan sizin ev kurallarınızın aksinde bir şey yaparsa ona böyle davranamazsınız. Şimdi siz onu veterinere götürseniz ne faydası var :/

sezind

Çok üzüldüm gerçekten ailenizin tahammülü yoksa niye sahiplendiniz? Eğer her şeyi göze alarak sahiplendiyseniz onları koruyup kollamak da size düşüyor. Geç olmadan veterinere gidin, film çekilmeden ve gerekli işlemler yapılmadan internette araştırma yaparak kedinizi düzeltemezsiniz.

Aysedalgc

Gerçekten çok üzücü bir durum. ama gerçekten burdan her hangi bir çözüm bulamazsınız ilk müdahale edeceğiniz bir durum yk çünkü aldığı darbe kim bilir nelere maal olacak. Hayvanlar insanlara benzer ama insan değildir en ufak bir şeyden farklı rahatsızlıklar doğabiliyor tavuktan egzama olan kediler var misal bilemeyiz o yüzden bir soru sorulduğunda veterinere götürün denildiğinde başka çözüm yk mu diye soruyorlar ama gerçekten şuan başka çözüm yk bir bebeği düşünün kendi çocuğunuz ve anneniz torununu dövüyor hemde kafasına terlikle vuruyor insan buna vahşet adını bile koyabilir. Ki sizin tepkiniz nasıl olurdu? Yaşınızın küçük ve annenize birşey söyleyemiyor olduğunuzu düşünüyorum ve alacağınız tepkiye rağmen burada kediniz için bu soruyu sorduğunuzu göz önünde bulundurarak diyorum ki öncelikle veterinere götürün belediye veterinerine götürün isterseniz daha sonra da kedilerinize yeni bir yuva bulun.

Senaaaaaaaa

Allah aşkına Bu nasıl bir zihniyettir Aileniz sevmiyorsa bakmayın zorla şu hayvaları onlara zarar geliyor Vurmak ne demek yahu veterinere götürün diyicem Onu yapan Anne götürür mü ? Aile için sorunlarınız varsa kediyi sahiplendirin Hemen soka atmayın sakın

Alfam

Kafisina terlikle vurmak derken?? Pardon ama annenizin ruh sağlığı yerinde mi acaba bu kedi yani hayvan!! Yaptiğının yanliş olduğunu bilmez ceza sisteminiz belli oldu şiddet bence siz kedilerinizi düşünüyorsaniz sahiplendirin anneniz belli ki şiddet uyguluyor hayvancikların psikolojisi kim bilir ne halde yazik...ve acilem veterinere götürün ciddi problemler olabilir

TarcinBey

Ben kedimi sahiplendigim gün bile eve getirme onu sakın falan demişti ama su an benden çok seviyor. Eğer kabullenecegine emin değilseniz neden sahiplenme gereği duydunuz belki çok seviyorsunuzdur hayvan beslemeyi ama kendi zevkinizden önce onu düşünmeniz lazimdi. Biz yapmaması gereken şeyi öğretirken parmagimizla anlina hafif dokunuyoruz ondan bile Etkileniyorlar terlik nedir? Buradan da yapilacak bir şey yok sizin yapabileceğiniz tek şey endişe edip onu daha fazla korkkamak ve daha fazla ilgi göstermek. Hala Veterinere gitmediyseniz de hemen gitmeniz

Ya çok üzüldüm ama bence hemen bir veterinere götürmeye çalış..

georgestaub

Oğlum benleyken kolumu kemiriyordu birkeresinde yapma artık diyip kafasına bir parmağımla vurdum, bana öyle ölü gibi bakınca çok üzüldüm özür dileyip sarıldım öptüm, mümkünse hiç vurmamak lazım.

ayrılalı 2 ay olmak üzere o gün hala aklıma gelir ama sarılıp öpünce kanka olduk yine :D