Malt Önerisi?

Warriorsans

Merhaba arkadaşlar ben malt olarak biofeline kullanıyordum ama kedimde ishal yaptığını fark ettim. Bende 3 ürünü var Biofeline multi paste ve relax paste kesinlikle ishal yapıyor ama henüz sterilize paste dan emin değilim onu da inceliyorum. Vitamin olarak elimde kullandığım başka ürünler var ama başka bir malt macunum yok, önerebileceğiniz malt markaları var mı? Bu arada normal şartlarda kedimin sindirim sistemi falan hassas değil neden biofeline ishal yaptı anlamadım zaten öğrenciyim elime para geçtikçe uyguna buldukça almıştım 3 ürünü de elimde patladı 😔artık sokaktaki canlara vericem umarım onlara yarar.

11 CEVAP

duman_cat_world

Merhaba trixie deneyebilirsin uygun fiyatlı 💕

aeri-l

Gimcat, zoovital, biopetactive kullanıp memnun kaldığım ürünler oldu. Vets plus da güzel ama bir kedim yedi, diğeri yemedi onu malesef.

Warriorsans

Bu arada vets plus da sanırım kakada yumuşama yapıyor (kitten paste) emin değilim henüz ama yapıyor gibi. Acaba kedimin direk Malta alerjisi olabilir mi? Yaramayan şeylerde içerikte ortak özellik malt

Palyaco

Vest plus tan çok memnunum tavsiye ederim

teddybal

Benim seçici kedim Gimcat Malta sorun çıkarıyor, ama multivitaminin altına sıkıp elimden yedirince çaktırmadan yediriyorum:) acaba önden küçük boy alıp deneseniz mi, Gimcat'in de Vet's Plus'ın da en küçük boyunu alın hem öyle çok uygun oluyorlar. Bu arada Gimcat'in kakada yumuşama yapma olayı olmadı bizde.

Warriorsans

Benim kedimde yeme sorunu yok ama çok korkuyorum o kadar para veriyoruz sonuçta zaten şuan alacak maddi imkanım yok ama para biriktirip alıcam trixie alsam ishal yapar mı acaba :/

orhdoner

Ben uzun zamandır gimcat kullanıyorum memnunum bir sıkıntı olmadı şükürler olsun 🥰

Taycomisa

Merhaba Dr. CLAUDERS kullanıyorum ben, kusma yapmıyor ve rahat çıkarıyorlar. Biraz seçiciler ona rağmen güzel yiyorlar

Ayssgul

Gimcat, trixie, zoovital önerilen markalar arasındalar. Biz gimcat kullanıyoruz. Memnunuz da.

Sedabekir

Ben properfeck almıştım t rend yoldan fiyatı uygundu ve severek yemişti şimdi aynı siteden petmarkt diye bi marka aldım onu da severek tüketiyo fiyatları da nispeten uygun

buseevecan

Ben zoovital kullanıyorum ve gayet memnunum