Beslediğim Kedilerden Biri Kuşlarımıza Saldırdı Birini Öldürdü ?

Warriorsans

Sokakta beslediğim kedilerden biri eve girmiş kuşlarımıza saldırmış bebeğimi öldürmüş 😭 annesi daha yeni ölmüştü şimdi de yavrusunu kedi boğdu of kalbim acıyor resmen diğer 3 kuşumuz da şoka girdi şimdi kendilerine geldiler ölen kuşun arkadaşı fıstığım tek kaldı her yerde onu arıyor 😔

15 CEVAP

Warriorsans

Çok çabaladık belki hayata tutunur diye kalp masajı yaptım her şeyi denedim ama yok artık ölmüştü 😔 nasıl eve girmelerini engelleyeceğiz kedilerin bilmiyorum daha önce de girmişti ama odanın kapısı hep kapalı olduğu için kuşların olduğu odaya girememişti şimdi nasıl olduysa sinsi sinsi girmiş evdeki kimse fark edemedi

Warriorsans

Kuşlarımızı geceleri dışında kafeste tutmuyoruz yerde de dolaşıyorlar avizede de.. giriş kattayız ben normalde şansla beraber anneannemlerde kalıyorum kuşlar annelerde kalıyor.

Warriorsans

Kedileri besliyorum diye bana kızıyor annem hep benim yüzümden olduğunu söylüyor 😔

orhdoner

Hayır bence sizin suçunuz degil kesinlikle Allah kedileri öyle yaratmış yani avcılık duyguları var beslemeseniz de öyle yaparlar yani kendinizi üzmeyin asla bizim sokaktaki kediler de çoğu zaman kumru yakalıyorlar ben gördüğümde kovalayıp engel oluyorum her zaman da göremiyorum malesef bu onların içinde olan birşey yani sizin suçunuz olamaz 🙏

Palyaco

Başınız sagolsun cok üzüldüm benimde kuşlar var waffl hiç zarar vermez ev arkadaşı oldular tabi dışarıdaki kediler icin önlem almanız lazım

parskedy

başınız sağ olsun

orhdoner

Başınız sağolsun umarım bir daha olmaz çok kötü bir durum gerçekten çok üzüldüm 🙏😓

edadnmzr

Çok üzüldüm başınız sağolsun 😔

edadnmzr

Nasıl giriyorlar birinci katta mı oturuyorsunuz

orhdoner

Kuşlarınızın kafesini yüksek bir yere koysanız mesela başka aklıma birşey gelmiyor kedilerin girmemesi için de kapıyı açıp kapatırken dikkatli olun camdan giriyorlarsa da kafes yüksekte kalırsa ulaşamazlar diye düşündüm başka aklıma bişey gelmedi çok üzüldüm ben de gerçekten 😓

Muezzabalim

Offf içim acıdı 😔 İkisini de çok seviyorum ben de benim de iki muhabbet kuşum var ve iki kedim Kedilerim iki defa kafesi çok yüksek bir yerden düşürdü aklım çıktı kedilerime de kizamam çünkü doğası bu kendime kızıyorum eşim kuşları verelim diyor ben onlarsiz da olmak istemiyorum sizi çok iyi anlıyorum başınız sağolsun 😥😥 Kuşlarım belki başka bir evde daha özgür ve mutlu olacak biliyorum ama nasıl ayrilayim onu bilmiyorum.. Anneme vereyim desem üç kedisi var...Ben de bu hazin sonu yaşamak istemiyorum 😔😥

orhdoner

Anladım başka birşey aklıma gelmedi başka önerisi olan arkadaşlar varsa yazsınlar ama gerçekten çok üzücü bir durum yaşamışsınız Allah sabır versin size 🙏😓

Warriorsans

Fıstığım saatlerdir susmuyor arkadaşını arıyor en çok ona üzülüyorum

orhdoner

Yazık arar tabi biraz zaman alacak alışması ama zor onun için de nerde arkadaşım diye sorguluyordur kendi kendine 😓

Of kıyamam:( başınız sağ olsun.