Gimcat Macunları Sahteliği

mycutecat

Gimcatın macunlarından şipariş edeceğim ama son zamanlarda çok fazla sahtesi piyasada en güvenilir nereden verebilirim

10 CEVAP

Palyaco

Petlebi orijinal ama oda sıkıntı ben bıraktım gimcat hergun 3 cm veriyordum geçen kedim kil yumağı kustu bıraktım şimdi vest plus kullanıyorum memnunum ondan kil yumaklari diskida belli oluyor gimcat te olmuyordu

orhdoner

Merhaba ben hep petlebiden alıyorum herhangi bir sıkıntı olmadı şükürler olsun 🙏

Ayssgul

Petlebi, ma r ka ma ma, pet b u rada, k o lay m a ma. Benim bildiğim ve alışveriş yaptığım yerler buralar. Gimcat de patlaşmıştı aslında ins t ag ram sayfasında güvenilir online petshopları. Oradan da bakabilirsiniz.

Gimlihanim

Güvenilir online petshopların listesinin olduğu gönderiyi bulamadım. Ancak aralarında benim de alışveriş yaptığım Petlebi, mar ka ma ma, K ola y ma ma vardı. Buralardan alışveriş yapabilirsiniz.

Gimlihanim

Ayrıca şuan Gimcat in Türkiye ins tag ram sayfasında (gimcatgimdogturkiye) orijinal ve sahte ürün karşılaştırması mevcut. Oradan bakabilirsiniz.

simbakedi

ben ya petlebiden ya da a mazondan aliyorum. a mazonda prime urunu ise (ki oyleydi) direkt alin orijinalliginden supheniz olmasin. ben birkac ay once 60a almistim 100gramini isterseniz fiyatini da takip edin a mazondan belki yine o bantlara duser

Scottishthor

Ben Gimcate mesaj atmıştım bana yolladığo cevap:
“ Merhaba

Güvenilir ve taze ürün gönderimi saglayan saticilarimizdan bir kaçını iletiyorum.

Petlebi
F rogpetstore
K olaymama
P etburada
M arkamama
👍

Kendi web sitelerinden alabilirsiniz.”

dilanbulent

Petlebi gibi sitelerde sahte ürün yaşamanızın olasılığı bile yok. Fakat Tr en dyol gibi sitelere pek güvenmiyorum bu konuda. O sitelerde çok fazla oluyor böyle sahte ürünler.

duman_cat_world

Ben ty’da "Frog Pet" satıcısından alıyorum ürünleri orijinal. Zaten gimcat de açıklamıştı.

Warriorsans

Petlebi, marka mama, tre n d y o l frog pet satıcısı bildiğim güvendiğim yerler