Kısırlaştırma Sonrası Kabuk Düşürme?

tacoberry

herkese merhaba, kedimi 3 hafta once kisirlastirdik her sey yolundaydi, bu sabaha karsi bir seyle oynadigini gordum bir baktim tuylu kabuk gibi bir parca. sonra yumurtaliklarina baktim oradan dusmus kabuk ve cok korktum gercekten. veterinerime yazdim yara kabugu dusmus bir sorun yok yazdi ama icime sinmedi. bu normal mi deneyimleyen var mi acaba aranizda?

8 CEVAP

buseevecan

Lady'de 4 hafta önce kısırlaştırıldı fakat öyle bir kabuk dökülmesi olmadı , başka bir veterinere sorarak kesin bilgi edinin bence

Anonymus297519

Ablamın erkek kedisini kısırlaştırdıklarında ondan da kabuk düşmüştü sorun olan birsey değil

septikbaykus

Sorun yok merak etme. Sadece sende olan bişey değil

Ozge00

Fotoğraf atma şansınız varsa daha iyi olur. Benimkinin de o bölgedeki kabuklari zamanla kuruyup düştü. normal gibi

tacoberry

up up ⬆️

tacoberry

benim kedim erkek, sizinki disi
bildigim kadariyla cok farkliliklar oluyor, belki disi kedilerde olmuyordur🥲

tacoberry

tesekkur ederim gercekten cok telaslanmistim 😩 @riarbiy @septikbaykus

tacoberry

up up🥺