Kısır Kedinin Yavru Kedi Maması Yemesi

frknkurtt

Merhabalar. 2. kediyi sahiplendik, yaklaşık 2 aylık. Kısır bir kedimiz var, mama koyduğumda kısır kedimiz yavru mamasına, yavru kedimizde kısır mamasından yiyor. Kısır kedimiz bunu sürekli yapmıyor ama orta seviyede yavru kedi mamasında yiyor. Gündüz çalışıyoruz. daha önce böyle bir sorun yaşayan olduysa acaba nasıl çözdünüz.

1 CEVAP

Lils

Yavru 4 aylık olana kadar böyle devam edin. Sonra ikisini de öğünlü besleyin bence. İşe giderken, işten gelince ve yatmadan önce verebilirsiniz mesela. İkisini ayrı odada hızlıca beslersiniz. Birbirlerinin mamalarıyla uğraşamazlar o şekilde