Bim’den 10 Liraya Aldığım Kedi Kumu - Catplus :)

Merhaba arkadaşlar,

Bugüne kadar Reflex gibi kumlara bir sürü para verip istediğim verimi alamamış, palete de geçememiş birisi olarak BİM’de gezerken karşıma çıkan 10-11 liralık Cat Plus kumu denemek istedim, açık tuvalette bile hiç koku sorunu olmamasına şaşırdım :D Denemek isteyenlere öneriyorum denk gelirseniz alabilirsiniz Proline’dan çok daha iyi :D

16 CEVAP

Renklipati

Kumum azalmıştı denemekten zarar gelmez bende bakayım bugün fiyatı da iyiymiş topaklanma toz olayı iyiyse en azından dünya paraya vermeye gerek yok kuma

İnternette pudra kokulusunu görmüştüm ben, kokulu kumlara çok mesafeliyim :D aynen internette varsa taşımaya gerek yok tabi :D

dilanbulent

Şimdi sitesine girip baktım. Bim yine şaşırtmadı, çok uygun fiyata vermiş eğer dediğiniz gibi 10-11 liraysa. Eğer beğendiyseniz stok yapabilirsiniz çünkü internet sitesinde daha pahalı :D

Valla iki tane kalmıştı markette ikisini de aldım :D bugün yine gidicem bakalım :D

Tozutması nasıl acaba

İlk döktüğümde toz çıkmıştı korktum açıkçası ama kullandıktan sonra patisiyle falan taşımadı eve kumu. Tozutması 7/10 diyebilirim topaklanma 10/10 f/p :D

hannnngggg

ne zaman aldınız hangi şehirdeki bim bentonitlerin hemen hemen hepsi aynı gibi geliyor bana fazla kum göz çıkarmaz djdjkd

İstanbul anadolu yakasından aldım 2 hafta oldu, bana da öyle geliyo fazlasından zarar gelmez :D

septikbaykus

Listeye alındı. Memnun musunuz bakalım :D

Warriorsans

Bimde kum satıldığını ilk kez duydum denk gelirsem bende alayım bakalım teşekkür ederim öneri için

Muezzabalim

Şu an bime koşasım var 😂İnşallah vardır burdaki markette ne kadar varsa hepsini alırım 😂İki kedi olunca kum yetiştiremiyorum çünkü . Teşekkür ederim bilgilendirme ve tavsiyeniz için 🐾💕

duman_cat_world

Denk gelirsem alayım bakayım hatta şu an içimde bim’e gitme isteği var :D

dilanbulent

********* isimli sitede satılıyor bu kum. Bilmeyenler için ekleyeyim dedim. İlla Bim'e gitmenize gerek yok yani :D

dilanbulent

M A M A PL US

Sansürlemiş siteyi.

Anonymus297519

Denk gelirsem alacağım 🙏🏻