Ek Gıda

Alfam

Arkadaşlar alfa 4 haftalık oldu artik el biisyler vermek istiyorum ton balığı ve yoğurt gibi sizce daha erken mi ne kadar daha beklemeliyim hangi sıklıkla ne vermeliyim?

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

  • Gün aşırı bir tatlı kaşığı ev yoğurdu.

  • Yoğurt vermediğiniz günler bir tatlı kaşığı tuzsuz peynir.

  • Her gün çeyrek çay kaşığı hindistan cevizi yağı.

  • 3 günde 1 öğün light ton balığı, yağsız tuzsuz tavuk, kıyma, yaş mama, et vb.

  • Gün aşırı gimcat malt macunu.

  • Öğun aralarında bir pinpon topu kadar kedilere faydalı meyve/sebze.

  • Gün aşırı bir çay kaşığı keten tohumu.

Cotontzu_Siri

1,5 2 aylık olana kadar bekleyin

Alfam

Çok teşekkür ederimm :)) kucak dolusu sevgiler

Alfam

Peki ne sıklıkla vereyim?hangi günler yoğurt ve ne kadar ton balığı ne zaman bilginiz varsa paylaşabilir.misiniz?