Kedi Malt Kullanımı

Lavinia17

1 tüp malt bittikten sonra malt kullanımına 1-2 ay ara veriyor musunuz?

6 CEVAP

simbakedi

hayır ara vermiyorum ama zaten çok fazla da kullanmıyorum 2-3 günde bir 2-3 cm vermem yetiyor zaten benim kedime o yüzden öyle bir şey yapmıyoruz

dilanbulent

Hayır malt macun 5-6 aydan sonra kedinizin sürekli kullanması gereken bir şey. Ara falan verilmez yani.

hannnngggg

hayır ara vermiyorum hemen yeni paketi açıyorum

Lils

Ara verilmesi gerektiğini duydum ben de. Lily zaten tüylerini dışkı ile çıkartıyor. Şu ana kadar hiç kusmadı ve dışkısında tüyleri gördüm. Yine de ara sıra malt veriyorum önlem amaçlı ama daha 1 paket bile bitirmedik.

Renklipati

Hayır bende hiç ara vermiyorum haftada 2 kez veriyorum yetiyor tüm bitmeden yedeğini alıyorum

duman_cat_world

Ben gün aşırı veriyorum tüp bitince de ara vermiyorum dolayısıyla. Zaten ara verilecekse bir anlamı yok. Düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Ben normalde haftada bir 4 cm veriyorum mevsim geçişlerinde daha çok tüy döktükleri için üç günde bir veriyorum

Kedim kısa tüylü olduğu ve çok tüy dökmediği için yeterli geliyor bize🙏