Gincat Anti Stres Paste Kullananlar ?

Chibi09

Işe yarıyor nu ? Kullanan arkadaşlar deneyimlerini yazabilir mi ? Ya da kedinuzusakinleştirmek için ne kullanıyorsunuz?

15 CEVAP

septikbaykus

Hikaye.

Vedavet kot bayoun alın

Gimlihanim

Biz kızım için vetexpert kalmvet kullanıyoruz. Ben işe yaradığını düşünüyorum. Uyku yapıyor ama daha çok. Yolculuklar için ideal bence.

Ozge00

Hayır yaramıyor

dilanbulent

Ben kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla kullananların çoğu bir işe yaramadığını söylüyor

Chibi09

Peki kedi otu vs işe yarar mı? Veterinere götürüp ultrason baktırıcam ama fipi yeni atlattı. Stres yüzünden tekrarlamasından korkuyorum. Önceden de veterinere gidip geldikten sonra başlamıştı hastalığı

Chibi09

@septikbaykus Çok teşekkür ederim

Ozge00

Kedi otları uzun süre etki eden bir şey değil. Etkisi 30-40 dakika sürüyor daha sonra etki etmemeye başlıyor. Ben bazen vete giderken veya misafir geldiğinde kullanıyorum dikkati dağılsın diye. Çok çok faydalı bir şey değil stres için fakat mutlu oluyorlar. Yine de alabilirsiniz.

Cook

Kişisel deneyimlerimde benimkinde vedanın kot bayounu da hiçbir işe yaramadı.Benimki kadar hırçın,aynı zamanda korona pozitif ve fip şüpheli bir kedide de 20 25 dakikalık ultrason sorun çıkarmadı,içiniz rahat olsun.Bu arada fındıkta sıkıntı yoktur umarım,kontrol amaçlı mı çekilecek ultrasonu

Ekinay

Kullandım ve bir etki etmiyor malesef.

Busraskanli

Gimcat deneyimlediğim kadarıyla hiç bir işe yaramıyor maalesef :( kedi otları da her kedi de aynı etkiyi sağlamıyormuş, bazı kedileri daha da agresifleştirebiliyor diye duydum.

Dkd

Böyle ürünlerin genelde işe yaramadığı söyleniyor. Bireysel kullanmadım ama duyduğum şeyler bu yönde.

Veda vet kot bayoun. Daha etkilisini duymadım, memnun kalmayan da yok herhalde

Warriorsans

Gimcat markasını bilmiyorum ama aynı mantıkta biofeline relax paste almıştım bir işe yaradığını düşünmüyorum ayrıca kedimde ishal yapıyor

Palyaco

İse yaramıyor

Chibi09

@cook şükür bir sıkıntısı yok 20 gün oldu. Arada kusmaları oluyor. Kontrol amaçlı hem ultrason hem kan tahlilerini yaptırmak istiyorum. Sorun olmadığı içinde veterinere gitmek için çekiniyorum. O yüzden onu rahatlatcak bir şeyler bulup öyle gidiceğim veterinere. Herkese deneyimleri hakkında yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Kot bayounu bulabildiğim an alıcam 🙏